Chystáte moderní či tradiční styl svatby? Bez svatební dekorace a výzdoby se dnes neobejde žádná svatba. Ať už máte představu moderního nebo tradičního stylu, zvolte si svatební doplňky pro váš den D, které vám i vašim svatebčanům vyrazí dech. Svatbu si vyzdobíte lehce samy nebo s pomocí vaší svědkyně, maminky či kamarádek.

Trendem mezi ženami je boho svatba. Jedná se o svatbu v přírodě nebo na statku s jednoduchostí a ladností. Pro tento styl jsou originální svatební dekorace. Svatba v boho stylu by se neobešla bez nejrůznějších světelných řetězů, zástěn nebo svatebních potahů na židle a slavobrán, které si ozdobíte podle vašich představ.

Nechcete si svatební výzdobu kupovat? Na českém trhu existují i půjčovny svatebních dekorací a výzdob, které jsou v dnešní době nejpoptávanější formou pro dekoraci svatby za příjemné ceny. Půjčovny nabízí široký sortiment dekorací, podle stylu a barvy svatby.

Co vše svatební půjčovny nabízí?

  • nábytek: svatební houpačka, slavobrána nebo stínicí plachty proti slunci
  • doplňky: okrasné světelné řetězy a zástěny
  • výzdobu: svatební potahy na židle, ubrusy a běhouny, svatební dekorace pro výzdobu obřadu

Svatební dekorace jsou velmi důležitým doplňkem, proto je vhodné s dostatečným předstihem o nich přemýšlet. Zahrnují výzdobu od vchodu, obřadního místa, uličky, svatebních židlí až po svatební tabuli a následnou výzdobu večerní oslavy. Díky on-line půjčovně si můžete z teplého domova zvolit dekorace, které se vám budou hodit podle stylu a barvy vaší svatby. Se svatební dekorací a výzdobou budete mít nezapomenutelnou a nádhernou svatbu, o které budou vaši příbuzní ještě dlouho mluvit. Některé svatební doplňky je škoda kupovat, vypůjčte si svatební doplňky z půjčovny, kde si individuálně podle stylu svatby, vyberete svatební dekoraci od drobných doplňků, nábytků až po ubrusy, zástěry nebo svatební potahy na židle.

Svatební dekorace z půjčovny?

  • rozhodně ano, pokud nechcete utrácet velké peníze za věci, které použijete jen jednou a to na váš velký den D
  • svatební dekorace si vypůjčíte za příjemné ceny
  • vytvoříte si z nabízeného širokého sortimentu dokonalou svatební výzdobu podle vašich představ
  • rádi s vámi proberou koncept vaší svatební výzdoby, a u šálku kávy navrhnou ideální výzdobu na svatbu
  • půjčovny nabízí i bohaté zkušenosti v oboru s možností koordinací výzdob na klíč

Pokud nevíte jaký styl svatební výzdoby vybrat, nebo se chcete jen inspirovat, navštivte webové stránky půjčovny svatebních výzdob od gregorevent.cz, kde najdete širokou nabídku dekorací od svatebních potahů na židle až po drobné doplňky, podle stylu a barvy vaši vysněné svatby.

2 KOMENTÁŘE

  1. Kdybych věděla, že vybrat svatební potahy s mojí tchýní bude takový oříšek, tak se spíš nechám překvapit a hodím tu starost na někoho jiného. Opravdu hledat nějakou dokonalou kombinaci, která odpovídá mé duši a představě je velmi náročné psychicky. Málem jsem se v kavárně zhroutila.

  2. Na svatbě by určitě neměla chybět svíčka levandule. Já vím že se vám zdá že to je moc obyčejné, ale i takové jednoduché maličkosti udělají pro ty dva ten den naprosto nezapomenutelným i kdyby si jeden z nich (většinou teda chlap) do hrdla měl nalít padesát panáků tvrdého.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno