Všechny ženy je mají a některé si je dokonce časem oblíbí natolik, že neváhají skutečné nabídky sexu nebo jak to libozvučně říkají na Slovensku sex ponuky vyhledat i ve skutečném životě. A jaká přání vyjadřují nejčastěji?

 

Chci být dominou

Přísná učitelka, která školí svého žáčka nebo jednoduše náročná panička, která zachází s podřízenou ženou či mužem jako se svým ochočeným zvířátkem – přesně takhle vypadá jedna z nejčastějších ženských erotických představ. Podřízenou osobou bývají nejčastěji bývalí sexuální partneři,. Hollywoodské celebrity, nebo objekty, které ve skutečném životě ženu nějakým způsobem iritují.

 

Smyslný lesbický sex

Je překvapivé, že většině žen vůbec nedělá problém představit si, jak se líbají s jinou ženou a mnohé z nich zajdou ještě dál. Ženy v těchto fantaziích mívají vždy jasnou identitu a často jde o někoho z okolí. Svých lesbických sklonů se ženy nebojí, zatímco u mužů je to přesně naopak.

 

Divoký skupinový sex

Ani tady ženy nezaostávají. Ke svému muži si jednoduše přiberou do postele ještě jednoho a nechávají se opečovávat takříkajíc ze všech stran. Často jde o kolegu z práce nebo třeba známého herce. Někdy se za tyto představy ženy cítí provinile a rozhodně je nechtějí přenášet i do skutečného sexuálního života.

Dobrou zprávou je, že dnes už není nutné cítit za podobné představy jakýkoli stud. Potvrzují to i psychologové, kteří se již dávno odklonili od teorií zasunutých traumat nebo potlačené sexuální orientace. Nic špatného dokonce nevidí ani na tom, když občas vyhledáte některé ověřené sex ponuky a a vyzkoušíte si své nejtajnější představy i ve skutečnosti. Mohou vám pomoci zlepšit svůj partnerský sexuální život a obohatit ho o nové myšlenky a techniky.  

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno