Někdy je vymyslet originální dárek pro partnera pořádně tvrdý oříšek, a to zvláště v dlouholetých vztazích. Co takhle si letos Vánoce malinko okořenit nějakou erotickou pomůckou?

 

Potěšení pro oba

Pokud váš partner patří spíše mezi stydlivější jedince a nějaká speciální pomůcka by jej akorát tak uvedla do rozpaků, vsaďte na něco jemnějšího. Pro tyto případy skvěle poslouží různé erotické sety a kostýmy, které posunou vaše milování na úplně novou úroveň. Koupí takového zajímavého oblečku navíc potěšíte nejen muže, co se na vás nebude moci vynadívat, ale také sebe, protože si v příslušném modelu budete připadat neodolatelná. Dalo by se tedy říct, že je to dárek pro oba dva.

Super dárkem jsou rozhodně také různé masážní pomůcky. Erotická masáž je výborná předehra před samotným aktem a oba partnery dokáže rozpálit doběla. Proč tedy nevyužít Vánoce jako příležitost k tomu, abyste si s mužem dopřáli něco luxusního? Kromě toho se dá masáž perfektně zkombinovat i s výše zmiňovaným kostýmkem. Jen si to zkuste představit, jak o svého miláčka pečujete oblečená jako zlobivá pokojská.

 

Něco pro ty odvážnější

Jestliže se váš muž nebojí experimentů, klidně mu pořiďte i něco odvážnějšího, jako je anální kolík. Uvidíte, že si s ním poté v posteli vyhrajete oba. U erotických hraček však nikdy nezapomínejte na lubrikační gely, aby pro vás byl sex s nimi co nejpříjemnější. Nezáleží na tom, či používáte dildo, vibrátor nebo právě kolík, dostatečná lubrikace je potřeba vždy.

Kvalitní erotické pomůcky seženete v internetovém obchodě Sexio.cz. Jedná se o naprosto diskrétní sexshop, takže se nemusíte obávat, že by vám po nákupu všude vyskakovala okna s reklamou na masturbátor či jiné nemravnosti. Povolte trochu uzdu své fantazii a zkuste si letošní svátky užít trochu jinak. Věřte, že nějaká ta erotická novinka dokáže probudit i několik let vyhaslé vášně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno