Proti vráskám bojujte kolagenem

Kolagen je známý hlavně díky injekcím, které si bohaté krásky nechávají vpichovat, aby měly plnější a svůdnější rty. Ve skutečnosti je kolagen nepostradatelnou součástí výživy pokožky: udržuje ji pružnou a plnou, čímž brání tvorbě vrásek už v samém zárodku.

Bohatým zdrojem kolagenu jsou chrupavky a šlachy zvířat, ale díky naší „libové“ stravě už jich zdaleka nemáme takový dostatek jako dřív. Ale účinný kolagen lze najít i v osvědčených farmaceutických preparátech, které doplní zásoby kolagenu v našem těle na 100 procent velmi pohodlným a snadným způsobem.

 

Pokožku omladí i kyselina hyaluronová

Vzniku některých vrásek nelze úplně předejít. Dědičné a stresové vlivy naši pokožku vždy více nebo méně poznamenají, ať už se tomu bráníme jakkoliv. Na již vzniklé vrásky ale účinně pomůže kyselina hyaluronová, která je opticky zahladí. Krémy s obsahem této kyseliny navíc pokožku krásně propnou, zjemní a osvěží. Řiďte se nízkou molekulovou hmotností, která zaručí maximální možné pronikání účinných látek i k buňkám v hlubších vrstvách pokožky.

 

Kvalitní spánek je základem zdravé pleti

Nedostatečný nebo nekvalitní spánek se na kvalitě pokožky také podepíše. Hlavně časté buzení je viníkem většiny kosmetických nedostatků. Věděli jste, že karpální tunel se projevuje právě nočním buzením, zapříčiněným bolestí v postižené ruce? Ale nebojte se, operace je dnes už velmi rychlá, nízkoriziková a téměř bezbolestná. Netrapte se zbytečně o objednejte se na operaci ještě dnes.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno