Prestižní titul MBA je mezinárodně uznávaný titul, který v mnoha firmách je základem pro manažerské pozice. Jinak řečeno, u mnoha korporací je MBA u pracovníků managementu vyžadováno a bez něj se v kariéře nikam neposunete. Nemusíte se však děsit mnoha let strávených ve škole, studium MBA trvá rok a je kompletně v češtině. Probíhá online formou moderní výuky, tzv. e-learningu, tedy přes internet z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Připojit se do výuky je ale možné odkudkoli chcete či potřebujte, stačí fungující wi-fi připojení. Studovat tak můžete na dovolené, na služební cestě nebo třeba na rodičovské dovolené. Semináře a přednášky probíhají jen 4x do roka a vždy vychází na sobotu, nepřijdete tak kvůli studiu o všechny víkendy během roku ani si v práci nebudete muset brát volno.

Studium MBA propojuje teorii a praxi a tak se při výuce budete zabývat i řešením problémů různých firem z reálného prostředí, nebo se můžete zapojit třeba s žádostí o konzultaci o situaci ve vaší firmě. Lektoři jsou často sami manažeři na vysokých postech a tak umí vaše znalosti rozšiřovat i prakticky, abyste nově získané informace mohli hned aplikovat i ve své práci. Cambridge Business School má ve své nabídce různé studijní programy, takže si můžete vybrat ten pravý pro svou kariéru.

Obchodníci jistě uvítají program Sales management, kde se naučí principy řízení prodeje a strategie obchodu, komunikační techniky, prohloubení vztahů se zákazníky i získávání nových a také právní legislativu nebo vytváření podnikové strategie. Pracovníci HR a personalisté ocení program Personální management, zaměřený na komunikaci, motivaci a oblast řízení lidských zdrojů. A pro ty, co se na vlastní podnikání připravují, bude velkým přínosem program Management Soft Skills, kde si zlepší komunikační dovednosti a osvojí si základy leadershipu a efektivního řízení. Studium MBA vás může posunout nejen k získání prestižního titulu a tím k rozšíření možností pro vaši kariéru, ale také vám dá mnoho užitečných znalostí využitelných v každodenním pracovním životě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno