Kabelka a boty k sobě neodmyslitelně patří snad odjakživa. Měly by proto spolu ladit. Ale pozor, to neznamená, že je za všech okolností musíte mít ve stejné barvě!

Řada módních stylistů vám potvrdí, že boty a kabelka ve stejné barvě už dávno patří mezi přežitky. Mnohem okázalejší prý je barvy ladit prostřednictvím doplňků, jako jsou šátky, náhrdelníky a náramky, v zimě čepice, rukavice, šály a podobně. U samotných kabelek a bot bychom se pak měli držet spíše jednotného stylu.

 

Boty i kabelku volte podle příležitosti

Záleží ale na události, na kterou se oblékáte. Pokud se například chystáte na obchodní jednání, pro které zvolíte „stylový“ outfit, myslíme, že kabelka ve stejné barvě jako boty, bude správnou volbou, kterou vám potvrdí i etiketa. Na okolí budete působit elegantně a čistě. Pro ostatní příležitosti se ale meze nakladou. Jsou však odstíny, které by se kombinovat nikdy neměli.

 

Pozor na pestré vzory!

Černá a hnědá se k sobě hodí vždy. Stejně jako je možné poměrně svobodně kombinovat tlumené pastelové barvy, jako je třeba starorůžová, pudrová či světle béžová. Proto se těmto barvám říká „sourozenci“. Ladit k sobě tak budou i například červená, vínová a fialová stejně jako černá, šedá a bílá. Horší to už je s výraznými vzory, které bývá těžší kombinovat. Rozhodně nesáhnete vedle, když si vezmete tenisky nebo jakékoliv sportovní boty a k nim sportovní vak nebo kabelku přes rameno.

 

Jakou kabelku zvolit?

V první řadě kvalitní. Rozhodně tedy nenakupujte na trzích, ale ideálně ve značkových obchodech. V těch kamenných se sice ceny stále drží poměrně vysoko, na internetu však seženete kvalitní značkové zboží za velmi přijatelné ceny. Projděte si například nabídku e-shopu different.cz.

 

Calvin Klein a Tommy Hilfiger

Naším osobním doporučením je například značka Calvin Klein. Kabelky Calvin Klein jsou na pohled elegantní a z prvotřídních materiálů, které jsou zárukou toho, že kabelka vám vydrží. Znáte to pořekadlo, že značkovou kabelku si kupujte na celý život? Něco na něm rozhodně bude. Velmi kvalitní a dostupné jsou i kabelky Tommy Hilfiger, které byly inspirovány uniformami amerických vysokoškoláků. Pokud si k takové kabelce pořídíte i dámské boty Tommy Hilfiger, jsme si jisti, že vašemu outfitu nebude co vytknout.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno