Slunce už rozpaluje chodníky a vzduch, proto je třeba udělat svěží vítr v šatníku a botníku. Už máte pohodlné botky na nadcházející sezónu?

 

Stylové letní obutí

Požadavek na letní boty je jasný. Pohodlné a vzdušné. Určitě se ve vašem botníku neztratí tenisky. Komfortní, zároveň však pevné, aby byla vaše noha ukotvená. Samozřejmě ale největší pozornost se bude strhávat na pantofle. Sandále a žabky, které evokují jarní a letní obutí. Výběr značek je neskutečně pestrý. Záleží jen na vás, jakou obuv preferujete. Módní, či funkční. Do společnosti, nebo jen na chalupu? Seznamte se s oblíbenými značkami, které udávají trendy.

 

Dokonalé sandále a žabky

Klasika, kterou protkávají módní trendy. Oblíbená značka letního obutí, Grendha, v níž se odrážejí vlivy Brazílie. Země, kde se tento populární brand zrodil. Letní a jarní kolekce vás nadchne přírodními barvami a zaujme vás vznešenost kamenů, jež zdobí jednotlivé sandály. Působivý design akcentuje právě kulturu jihu Ameriky. Že je Brazílie modlou ve světě trendových sandálů, dokazuje i ikonický výrobce pantoflí a žabek, Ipanema. Pokud milujete experimentální design, zde nebudete vědět, co dřív vybrat. Obyčejné sandály a žabky povyšují kombinace různých tvarů, síly i barev pásků. Opravdu krásné boty s nevšedním designem, který nijak neubírá na bezpečnosti a pohodlnosti boty. Není divu, že své jméno se značkou spojila i nejbohatší modelka světa Gisele Bündchen. Pravá letní láska k botám vás zasáhne Amorovým šípem právě v případě těchto dvou značek.

 

Funkční letní pantofle

V Brazílii zůstáváme i v případě funkčnějších pantoflí. Letní Rider sandály nabízí ženám i mužům pohodlí. Vaše noha nebude v botě nijak klouzat a bude se v ní opravdu dobře chodit. Budete mít pocit komfortu jako v teniskách, ovšem vaše noha bude dýchat. A pokud vám u žabek běžně vadí onen „kolík“, který vám vždy odře prostor mezi palcem a ukazováčkem, tak v tomto případě vám nic takového nehrozí. Máte rádi módu plastových bot? Takové jsou jarní a letní boty Zaxy. Pohodlné a zároveň trendové. Zamilujete se do pantoflí i balerínek. Všechny zdobí roztomilé aplikace. Krásné boty pro rozzáření vašeho léta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno