Chtěla byste svého partnera překvapit víkendovým pobytem za hranicemi ČR? Nebo máte raději česká města a plánujete dovolenou? Či ještě jinak – vyslali vás na služební cestu a musíte si najít komfortní ubytování? Všechny tyto situace mohou i pro vás mít jedno řešení. Pokud máte ráda kvalitu, nesmí vám uniknout síť hotelů ibis. Hotely se nachází v mnoha městech České republiky i po Evropě. Proč vsadit právě na ibis?

 

Co jsou ibis hotely?

Hotely ibis se nachází v mnoha evropských metropolích i jiných městech. Základní charakteristikou hotelů, díky které jsou populární zejména u cestovatelů, je nízká cena ve spojení s vysokým komfortem.

8248_ro_00_p_1024x768_1433324207

V České republice najdete například ibis Hotel Plzeň. Nachází se v blízkosti univerzity v městské části Borská Pole. Hotel nabízí 130 pokojů, které jsou vybaveny i velkou televizí a na všech je dostupné Wi-Fi připojení k internetu. Přímo v hotelu je i Lobby bar a restaurace Sud&Cie, kde si můžete pochutnat na specialitách mezinárodní kuchyně.

V ČR najdete i ibis Hotel Olomouc. Leží v centru města a i proto je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás Olomouce a jeho širokého okolí. Zde je k dispozici 90 moderních pokojů, hotel má i konferenční sály. Jeho odlišností je restaurace Olivia s letní terasou, která nabízí i středomořské speciality. Další ibis hotel se nachází v Praze a Ostravě.

 

Výhodně i v Evropě

Komfortní hotely ibis najdete i v řadě evropských měst. Pokud si například chcete užít termální lázně v Maďarsku, čeká vás obyt v hotelu ibis v srdci Budapešti. Levný hotel najdete i v malebném lázeňském městečku Győr, další ve městech Székesfehérvár a Szeged. Ibis hotel se nachází i v Bratislavě a dokonce i v rumunských městech Bukurešť, Constanta a Sibiu.

Rezervovat je můžete přes accorhotels.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno