Užívejte si společně

Obyčejný sex může po čase nudit, proto je třeba se této stránce partnerského vztahu věnovat a neustále do ní vnášet něco nového. Určitě je dobrou cestou, když si domů pořídíte sexuální pomůcky a užijte si oba. Základem by měl být kvalitní lubrikační gel, který dokáže zvýšit citlivost pohlavních orgánů, což je základním předpokladem prožitku intimního spojení. Pokud si koupíte ještě masážní gel a uděláte si vzájemně masáž, zažijete nevídanou rozkoš. Fantazii se při sexu meze nakladou, a proto doporučujeme i vám, abyste si domů pořídila například sadu na svazování. Stačí pouta, škraboška na oči a hra na dominanci může začít. Hodí se i erotické hry.

 

Když jste na to sama…

Jste sama a toužíte po prožitku? Přestaňte se trápit a pořiďte si vibrátor. Nejvíce ženy oceňují speciální vibrátor Lelo, který má speciální tvar pro dokonalou stimulaci. Má 6 vibračních programů, které vás dovedou k rozkoši.

 

 

I jako neobvyklý dárek pro něho…

Máte doma muže, který vyráží na dlouhé cesty, takže se nevidíte třeba i měsíc a déle? Ruku na srdce, každý muž je lovec a sex potřebuje. Zkuste ho proto překvapit a pořiďte mu jako „společnici“ na cestu umělou vagínu. Umělá vagína je diskrétní a muži ji určitě ocení. Nejlépe si v porovnání s ostatními stojí tato umělá vagína fleshlight.

 

Kde koupit?

Možná se i vy ochuzujete o netradiční sexuální zážitky, protože se stydíte pro pomůcky zajít do sexshopu. Má to snadné řešení – přináší ho tento online sexshop. Zboží objednáte online a můžete ho mít doma třeba i druhý den, samozřejmě v diskrétním balení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno