Abyste měli dobrý přehled o tom, jaké oblečení ve skříni máte, je nutné, abyste se v oblečení dobře orientovali. Přeplněná skříň oblečením, které nenosíte, není nic praktického. Při vyklízení skříně buďte nekompromisní.

Stačí, abyste si vytvořily 3 hromádky. Na první budete dávat oblečení, které opravdu chcete, je v dobrém stavu, dobře vám padne a nosíte jej často. Na druhou hromádku ukládejte oblečení, které nosíte méně často a sedí vám trochu hůře, ale je stále hezké a hodí se vám na speciální příležitosti. Třetí hromada bude oblečení, které už jste na sobě dlouho neměli, jsou na něm vidět známky opotřebení textilie a už vám ani tak moc dobře nepadne. S touto poslední částí oblečení se jednou pro vždy rozlučte. Může vás hřát u srdce, že můžete oblečení darovat do některého z azylových center nebo dalším organizacím, které vaši pomoc velmi ocení.

wq

Vakuové sáčky

I po vytřízení a veškeré snaze vám zbyla velká spousta oblečení, a vy nevíte, kam byste všechny ty velké zimní bundy, spoustu triček, svetrů a kalhot měli dát? Pak vám určitě pomohou speciální vakuové sáčky Orava VB-102, které umí uspořit mnoho místa. Vybrat si můžete větší sáček s rozměry 102×132 cm nebo menší vakuový sáček Orava VB-80, který má rozměr 80×110 cm. Fungují tak, že do nich vložíte oblečení nebo i přikrývky, deky a zkrátka vše, co byste rádi uskladnili do menšího prostoru, a vyfouknete je pomocí vysavače. S vakuovými sáčky ušetříte až 80% místa! Vaše oděvy a textilie budou chráněny proti roztočům, vlhkosti a pachům, které by za běžných okolností do oblečení pronikaly.

Toužíte také po vakuových sáčcích Orava? Tyto praktické pomocníky můžete mít ze stránek www.orava.cz. Cena menších sáčků je 169 Kč, vetší stojí 199 Kč.

1 komentář

  1. Doporučuji.Oblečení po dětech, byť jsou již odrostlé, takto lehce uskladním. Případně takto schovám zimní kabáty a bundy, které zabírají spoustu místa v šatní skříni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno