Letní sezóna je pro výlety s rodinou jako stvořená a předkládá nepřeberné možnosti a důvody, proč opětovně usednout za volant obytného vozu a veškeré starosti nechat tak za hlavou. Nezapomeňte však, že i tento vůz potřebuje optimální ochranu a úkryt před nepřízní klimatických vlivů. Přístřešek pro karavan od společnosti Hobbytec se po dlouhém zkoumání jeví jako nejideálnější volba.

 

Přístřešek pro karavan od Hobbytec

Přístřešek pro karavan nezabere svou montáží více jak jedno dopoledne a následně je ihned připravený k využívání. Dokonce není třeba řešit stavební povolení a v porovnání s klasickou garáží je několikanásobně levnější.

Pro přístřešek se rozhodují i majitelé garáží, jelikož karavan si žádá trochu odlišné rozměrové požadavky, než je tradiční garáž schopna poskytnout. Finančně náročná přestavba se nejeví jako nejlepší řešení, proto se před příchodem přístřešků karavan nikdy nedočkal větší pozornosti a zůstával ledabyle zaparkován na trávě vedle domu.

 

Přístřešek na karavan i auto

Přístřešek na karavan je ve své podstatě téměř obdobným konstrukčním artiklem jako přístřešek na auto. Společnost hobbytec vychází svým klientům vstříc zakázkovou výrobou na míru a hledá vždy to nejlepší logistické řešení pro zaparkování všech rodinných aut pod jednu střechu. Přístřešek na karavan se staví v navýšených rozměrových hodnotách, čímž je tedy využitelný i pro standardní parkování osobních automobilů.

Nenechte se inspirovat moderním přístupem k vytváření parkovacích míst bez poplatku na vlastním pozemku, navštivte webové stránky www.hobbytec.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno