Očekávaná návštěva a velký nákup je věrnou kombinací! Každý hostitel si rád připije se svými přáteli, ale kdo má myslet na to, aby vše bylo vychlazené v dostatečném množství a hlavně, kam to všechno dát? Pro novou vestavnou chladničkou MORA VCN 1821 je to opravdu hračka!

Vestavná kombinovaná chladnička značky MORA VCN 1821 je vybavena unikátní přihrádkou DrinkBox, která je ukryta pod zásuvkou VitaBox. Ten disponuje pečlivou kontrolou vlhkosti HumidityControl, poskytuje tak dostatek potřebného prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a čerstvé zeleniny. V chladničce je také umístěn drátěný rošt pro uskladnění lahví v ležaté poloze, získáte tak více prostoru pro nápoje a vaše oslava s přáteli může vesele začít a to bez jakéhokoliv kompromisu.

Dalšími skvělými benefity nové chladničky MORA je úsporná energetická třída v hodnotě A++ a dvouokruhový beznámrazový systémem NoFrost, který 100 % zabraňuje vzniku nepříjemné námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování, jak je obvyklé u obyčejných typů chladniček. Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání. Čtyři multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte, nebo vyjmete podle toho, co jste právě ve svém obchodě nakoupili. Velice praktická je také možnost oboustranné záměny závěsů dveří, takže se otevírání zcela jednoduše přizpůsobí uspořádání vaší kuchyně. Na chladničku MORA je spolehnutí i v případě nečekaného výpadku elektrického proudu, postrachu každé hospodyňky, protože dokáže chladit ještě 16 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu bez zbytečných obav.

Moderní chladnička počítá s jakoukoliv problematikou.

Součástí je samozřejmě velice prostorná mraznička s třemi zásuvkami a MaxiBoxem s objemem 38 litrů.

Pokud si oslavu chcete užít opravdu na plné obrátky využijte akce při koupi chladničky MORA získáte láhev Bohemia Sektu zdarma. Akce trvá od 1.7. až do 30.8.2018.

MORA. Plná života od 1825. Více na www.mora.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno