Vnímání stavebního trhu a jeho proměnlivost je úzce spojena s informovaností koncových klientů. Za předpokladů, že si k nízkoenergetickým domům společnost vybuduje nedůvěru vlivem špatně nastaveného marketingu, je těžké si takovou důvěru opětovně získat. Na nízkoenergetické domy se v minulosti pohlíželo, jako na stavby s nedostatečnou stabilitou, životností a celkově sníženým komfortem užívání. Namísto výhod se neustále vyzdvihovala opačná stránka celého systému a lidé slyšeli jen na nedokonavosti.

 

Aktuální doba přeje úsporným domům

Společnost Hobbytec si byla moc dobře vědoma toho, že nastane doba, kdy se postavení úsporných domů otočí v jejich prospěch. Uběhlo několik desítek let od postavení úplně prvních vlaštovek, které se současně stávají Impozantní referenční stopou spokojeného užívání v dlouhodobém měřítku.

Výhody montovaných domů ze SIP panelů jsou nevyvratitelné, jelikož nejde o horkou novinku na stavebním trhu. Jedná se o prověřený systém pocházející z extrémních oblastí, mezi které řadíme například Skandinávii. V těchto končinách je každý stupeň Celsia k dobru vyvážen zlatem. U nás až tak extrémní podmínky nepanují, proto se montované domy ze SIP panelů na českém trhu ihned prosadily.

 

Jaké mají si panely výhody

Montovaný dům není stavěn mokrou cestou, proto klienta od závěrečného předání klíčů dělí jen několik týdnů. Dům nemusí vysychat a s jeho realizací lze začít v kteroukoliv roční dobu. Díky celistvému systému panelů zde nenalezneme žádné dutiny ani další stavební otvory. Toto příjemné zjištění napomáhá zneškodňovat případné tepelné mosty, které jsou jasným signálem zbytečně vyhozených peněz za vytápění daného prostoru. Nemá cenu číst sáhodlouhé informativně laděné články. Preferujte osobní setkání?

Navštivte společnost Hobbytec v jedné z jejich kamenných prodejen nebo výstavu, kde se se systémem seznámíte z podrobnějšího hlediska. Stejně tak jednoduše lze objednat i jejich služby a dle vybrané náročnosti projektu si nechat zaslat předběžnou cenovou kalkulaci a časový harmonogram potřebný k výstavbě. Využijte výhod nízkoenergetických domů a šetřete tam kde jiní nemohou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno