Čas od času se s drobnými problémy v milostném životě setká každý pár. Na vině může být mnoho faktorů, jedním z nich i ten, o kterém se stále mluví jen šeptem: porucha erekce.

Zvlášť muži jsou na toto téma velmi citliví a mohou tak způsobovat zbytečné problémy sobě i partnerce. Vinu za to, že to v posteli občas nejde, má i únava, stres, špatná životospráva, kouření, alkohol a mnoho dalších věcí, včetně ovlivnění některými léky. Problém je bohužel vždy spíše v komunikaci a když nedojde k pohlavnímu styku právě kvůli nedostatečné erekci, muž se často místo řešení stáhne do sebe. Erekce je něco, co má každý chlap a když ne, není chlap – bohužel i takové mýty mezi lidmi stále přetrvávají a bohužel právě tyto mýty často vedou ke zbytečným hádkám a partnerským problémům.

Muž se dostává do začarovaného kruhu, kdy je nervózní a má strach z dalšího selhání a vyhýbá se dalšímu sexu, čímž sám sebe stresuje a snižuje si šanci na zlepšení stavu. Žena, které se stydí přiznat a svěřit, může nabýt dojmu, že pro něj už není dost atraktivní nebo má jinou a problémy jsou na světě.

Řešení je přitom často velmi jednoduché, pokud se tedy o problému mluví. Uklidnit se, odpočinout a na čas třeba vynechat pokusy o pohlavní styk a věnovat se společně jiným technikám. Pro zlepšení erekce i zvýšení sebevědomí jsou pak vhodné pilulky jako je Viagra a jí podobné. Ty pomáhají zlepšit prokrvení především v oblasti penisu, čímž se docílí lepší a pevnější erekce a muž je tak schopen pohlavního styku. Kromě toho má podobný akt vliv i na jeho psychiku a především cestu z bludného kruhu strachu z dalšího selhání, protože se milostný život vrátí do normálu. Důležité tak je umět o problému mluvit se svou partnerkou a v případě dalších pochyb i třeba navštívit lékaře.

V každém případě se ale pokusit změnit životosprávu, více odpočívat a věnovat se sobě i partnerce a užívat si společně strávené chvíle v ložnici i mimo ní.

2 KOMENTÁŘE

  1. U nás doma je vztah v dokonalé rovnováze, nikdo si nemusí na nic stěžovat. A když na něco přijde, tak to vyřešíme mezi čtyřma očima, vše jde jako po másle. Jen teda ta zvířata se nám nějak nedaří zkrotit. Koupili jsme teď sítě proti hmyzu a doufáme že se toto léto v pohodě vyspíme.

  2. Nám se milostné chvíle vrátily krátce poté, co jsme si v ložnici změnili radikálně vzhled. Už to nebyly jen prázdné bílé zdi, na kterých skoro nic nebylo a semtam nejaký obraz. Shodli jsme se, že je potřeba rekonstruovat. Pořídili jsme si proto dřevěné obklady a vybavili si domácnost podle svého. Nejlepší rozhodnutí v životě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno