Legová doba robotí

Lego už dávno není hračkou jen pro nejmenší. Kreativní sada LEGO BOOST dovolí šikovným dětem i jejich tatínkům sestavení vlastního robota, kterého lze libovolně naprogramovat. Chcete, aby váš nový pomocník něco přinesl, zareagoval na výraz vaší tváře nebo vrhal šipky ze zásobníku umístěného na rameni? S touto sadou není nic nemožné. Interaktivní robot navíc pozná, když ho zdvihnete ze země a vnímá předměty a vzdálenost! Zábava s ním zkrátka opravdu nikdy nekončí!

 

Ve víru Hvězdných válek

Oblíbení vesmírní hrdinové dobývají v posledních letech nejenom obrazovky kin, ale také dětská srdce. Žádnému zapálenému fanouškovi tak rozhodně nesmí chybět ve sbírce kráčející monstrum TE kapitána Rexe. Má jeřáby, žebříky i funkční zbraně a lehce ho složí už děti od devíti let! Vojáky Impéria tak vydrží odrážet nekonečně dlouho!

Výprava do zábavního parku

Lego však nezapomíná ani na své obdivovatelky. Právě pro ně tedy nová stavebnice ze série Lego Friends – Horská dráha. Svezete se na ní po úžasné atrakci, vyřádíte se na ruském kole nebo poznáte, jaké to je na vlastní kůži vystoupit na adrenalinovou věž. Zkrátka a dobře, pokud se zrovna nechystáte na výlet do lunaparku, můžete si jeho malý kousek pořídit přímo k sobě domů – třeba jako milý dárek pod stromeček pro vaši malou princeznu. Oceníte množství zajímavých herních prvků i pestrobarevné provedení, které dodá dětské hře tu správnou atmosféru.

Tím jsme však současnou nabídku LEGO hitů ani zdaleka nevyčerpali. Ještě více jich naleznete v e-shopu http://www.elektro-produkt.cz s garancí rychlého dodání a vždy výhodných cen. Připravte se letos na vánoční svátky s předstihem a udělejte radost dětem osvědčenými hračkami, které pobaví i poučí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno