V dnešním světě není nic neobvyklého, že velkolepé přípravy na tradiční svátky necháváme na poslední chvíli. Proč to však pro tentokrát nezměnit a neužít si Velikonoce ve velkém stylu. Internetová prodejna Druchema otevírá rozsáhlou rubriku věnovanou pouze Velikonocům a všemu, co k tomu patří. Díky této nabídce si sami můžete ověřit, zda li máte už vše nakoupené nebo vám ještě nějaké maličkosti scházejí.

 

Velikonoce jsou populární jak mezi dětmi chodící s pomlázkou od domu k domu, tak i pro tatínky, kteří vše hlídají z bezpečné vzdálenosti s panákem ostrého aperitivu. Pojďme se podívat na nejnovější trendy, které jsou pod zastřešením nákupního centra Druchema k nalezení.

10014663011._._.o

Obtisky na velikonoční vajíčka

K Velikonocům bezesporu patří jak foukaná, tak i vařená vajíčka. Pokud se nechcete trápit s obarvováním či ručním malováním, rozhodnout se můžete pro glitry. Jedná se o klasickou ozdobu či obtisk na již hotová vejce. Díky bohaté nabídce si na svých vejcích vytvoříte přesně takovou atmosféru, kterou aktuálně požadujete.

 

Na skladě se nacházejí tradiční samolepky, tak i moderní nebo se třpytivým vzhledem. Obtisky na velikonoční vajíčka patří mezi nejjednodušší způsoby zdobení. Objevte i vy krásu v glitrech nebo v tradičních samolepkách.

20014607011._._.o

Velikonoční výzdoba

Velikonoční malování vajíček je skvělou strategií, jak si na svůj stůl pozvat nezaměnitelnou atmosféru těchto tradičních svátků. Pokud se zrovna necítíte na malování, zkuste skvělou smršťovací fólii. Stačí si jen vybrat motiv a objednat si tuto vajíčkovou dekoraci až k vám domů.

 

Smršťovací fólie se aplikuje velice jednoduše. Na již uvařené vajíčko pozvolna navlékněte předem připravenou košilku. Takto připravenou košilku s vajíčkem položte na lžíci a na 3 sekundy ponořte do horké vody blížící se k bodu varu. Po té vajíčko vyndejte a nechte oschnout.

10014606011._._.o

Pokud vás zajímají i další produkty a inspirace z oblasti Velikonoc, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.druchema.cz/.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno