Cyklistika je v Česku oblíbeným sportem, přesto k ní přistupujeme o dost jinak než například na jihu Francie. Francouzům ani na kole nechybí jejich pověstná elegance. Díky francouzské značce cyklodresů Café du Cycliste nemusí chybět ani vám.

Necelých 200 metrů od nejvytíženější cyklostezky v Čechách, v pražském Braníku u branického pivovaru sídlí společnost VELOKLASIK. Lepší místo si vybrat ani nemohla, stala se totiž součástí pražského CYKLOTRIANGLU. V sousedství VELOKLASIK totiž sídlí také BIKENOTORIC, kde Honza Šťastný staví kvalitní kola na zakázku, a KOLOFIX, což je jeden z nejlepších cyklo servisů u nás. A čím konkrétně přispívá VELOKLASIK?

VELOKLASIK je místem, kde se setkává komunita cyklistů

VELOKLASIK je sice obchod, ale příznivci cyklistiky sem nechodí pouze nakupovat. V prodejně vás přivítá vždy usměvavý Patrik a rád si s vámi popovídá. Vždycky tady narazíte na cyklisty tělem i duší. Můžete si v klidu posedět u kávy a zhlédnout nějaký cyklistický přenos.

Firmě VELOKLASIK se daří budovat komunitu, která spolu posouvá českou cyklistiku na vyšší level. Každý čtvrteční večer se od prodejny vyjíždí na společné cyklo projížďky a čas od času je možné se přidat také k akci Cesta do Nice – od moře až na vrcholky hor. Můžete si tak vyzkoušet jízdu v přímořské krajině, kde trénují i světoví šampioni jako Chris Froome či Peter Sagan.

Do Česka přináší prémiové cyklistické oblečení

VELOKLASIK chce do české cyklistiky přinést eleganci, a tak prodává prémiové cyklistické dresy značky Café du Cycliste. Café du Cycliste je mezi výrobci cyklodresů něco jako Audi, BMW či Mercedes mezi automobilkami. Jsou skutečně funkční, liší se od mainstreamu a na první pohled zaujmou originalitou. Velmi často bývají vyrobeny z vlny Merino, která má perfektní termoregulační vlastnosti a vysokou odolnost proti zápachu. Jak cyklo oblečení Café du Cycliste jednou vyzkoušíte, už nebudete chtít jiné. Francouzská kvalita i elegance je totiž jenom jedna!

 

1 komentář

  1. Tak jsem se zase vrátila z prodejny cyklistického vybavení kde jsem se dozvěděla, že bych mně a manželovi měla raději na příští roky objednat gravel kola místo těch silniček. Protože na opravy cest nebudou kvůli Ukrajině z EU tak velké peníze jako tomu bylo do teď a cesty se budou ničit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno