Pěkné dopoledne,

o naše výlohy na prodejně Kara na obchodním centru Atrium Flora v Praze, kterou máme ve 2. patře, se stará firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, výškové práce Praha, již dobrým třetím rokem. Pokud vím, tak je to nejen naše prodejna na Vinohradech, ale stará se i o všechny ostatní v hlavním městě. Za tu naši, protože zde dělám vedoucí od začátku až dodnes, mohu říci, že o výlohy pečuje opravdu na jedničku. Nemáme jich sice moc, jen 2 skleněné výlohy nalevo vchodu a 2 napravo, každá je stejná a přibližně 2 metry široká a asi 2,5 vysoká, nicméně péči potřebujeme pravidelnou, přece jen máme obchod s oblečením a za výlohami vystavujeme zboží na figurínách. Nad vchodem pak máme ještě stahovací železnou roletu, o kterou se nám firma A SERVIS stará jednou, dvakrát za rok rovněž. (Dost se nám na ni práší, takže je třeba ji pak hadříkem pečlivě omývat).

Ohledně výloh máme mytí nastaveno na jedenkráte za měsíc z venkovní strany, tu vnitřní pak jednou za dva měsíce. Kvůli vnitřku se pak musíme vždy domluvit dopředu, protože je samozřejmě třeba otevřít obchod, aby se tu jejich pracovník dostal. Ale domluva funguje dobře. Vnější část je nám myta obvykle v době, kdy tu ještě nejsme, vnitřní pak musíme mít hotovou do 9:00, kdy se prodejny otevírají. Líbí se mi, že vždy si jejich pracovník naplánuje mytí výloh tak, aby to stihl. A také jsem ráda, že nám po umytí skel otírá podlahu od vody, protože ono by pochopitelně nevypadalo moc dobře, kdyby naši zákazníci viděli kaluže pod výlohami…

Takže abych to shrnula, o výlohy se nám firma A SERVIS stará opravdu na vysoké úrovni. Spokojená jsem i s cenou, za kterou nám tento servis provádí, stejně jako s fakturováním, které probíhá jednou za tři měsíce. Já osobně budu jen ráda, když nám budou umývat výlohy i dále.

Chystáte doma párty? Zde jsou recepty na nejlepší koktejly z vodky

Čekáte doma návštěvu několika přátel, o nichž víte, že si libují v míchaných koktejlech? Skvělé je, že jejich příprava je opravdu nenáročná a jejich pohoštěním rozhodně nikoho neurazíte. Na Bloody Mary potřebujete pouze 9 cl vodky 9 cl vodky, 18 cl šťávy z rajských jablíček, Worcestershire Sauce, tabasco, celerová sůl, sůl a pepř. Do sklenice dejte několik kostek ledu, nalijte vodku a přidejte dochucovací prostředky. Vše promíchejte barovou lžičkou a teprve pak přidejte tomatovou šťávu a ostatní ingredience. Vše důkladně promíchejte a výtečný koktejl je hned na světě mrknutím oka.

58854558 - glass of orange juice fell on carpet, juice spilled on floor

Nebo máte rádi pomeranče? Tak si potom připravte Screwdriver. Jde totiž o koktejl převážně z tohoto ovoce. Potřebujete na něj 9 cl vodky, 20cl pomerančového džusu a řez pomeranče. Sklenici naplňte do dvou třetin ledem, odměřte vodku a džus a tenký řez pomeranče vložte mezi led a stěnu sklenice. Vše pečlivě promíchejte a opět máte hotovo. Pokud máte chuť na kávu, tak je výborné vyzkoušet Black Russian. Vyrobíte ho z 6 cl vodka a z 3 cl kávového likéru (Kahlúa). Do menší skleničky vložte několik kostek ledu, odměřte suroviny a opatrně jimi led přelijte, aby po něm stékaly v tenké vrstvě. Likér po nalití opatrně promíchejte a koktejly na večer máte hotové.

Jen si dávejte pozor, aby se vám večírek nevymkl z rukou a koktejly neskončily na vašem koberci. Například pomerančový džus není úplně snadné vyčistit. Pokud se však stane, nezoufejte. Pomohou vám s tím profesionální zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha 9, kteří zajišťují to nejkvalitnější strojové čištění koberců.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno