Příjemná atmosféra, spousta příležitostí k výletům, luxusní zámecké pokoje, voňavé wellness a večerní posezení se sklenkou vína či oblíbeného drinku. Tak přesně tohle nabízí ubytování na zámku na Vysočině. Chateau Herálec je zkrátka skvělým místem, kde si užít úžasnou dámskou jízdu. Plánujete-li rozlučku se svobodou nebo setkání s kamarádkami určitě stojí za zvážení tento unikátní boutique hotel velmi pohodlně a rychle dostupný po dálnici z Prahy do Brna. Těšit se můžete na nadstandartní služby pětihvězdičkového hotelu, ale zároveň velmi milou a téměř rodinnou atmosféru, na níž si zde vyloženě zakládají.

Úžasné a kreativní pokoje

Většina hostů ocení zejména prostorné a luxusní zámecké pokoje, které navíc vznikaly ve spolupráci s Oblastní galerií Vysočina. Co to znamená? Každý jeden pokoj je vyzdoben dokonalou kopií obrazu jednoho ze starých malířských mistrů, jako je Mánes, Honsa či Preisler. Po konkrétních obrazech pak pokoje také nesou své jméno. Mimochodem originály maleb najdete ve výstavních prostorách zámku.

Interiéry jednotlivých pokojů jsou velmi kreativní a dotažené do posledního detailu. Všechny vznikly ve spolupráci s bratislavským Ateliérem 3 a součástí týmu byli dokonce divadelní scénografové.

Wellness s licencí luxusní kosmetiky L’OCCITANE

Více než nádherné pokoje, ale ženy jistě ocení dokonalé zámecké Spa, které jako první v Česku získalo licenci luxusní kosmetiky L’OCCITANE. Dokonce mu tato francouzská přírodní kosmetika propůjčuje své jméno. Wellness zabírá celé jižní křídlo zámku a největší oblibě a zájmu se tu těší privátní plavecký bazén pod středověkými klenbami s příjemným odpočinkovým prostorem. Chybět samozřejmě nemůže tradiční finská sauna, parní lázně či bylinkové sauny.

Dopřejte si ale i soukromou vířivou vanu v zámecké věži, odpočinek v silencáriu pod zámeckou oranžérií či skvělé masáže v soukromí příjemných terapeutických místností. Mimochodem masáže můžete absolvovat i ve dvou, takže si s kamarádkou můžete užít opravdový klid společně.

Kam vyrazit večer?

Pobyt na zámku Chateau Herálec má tu výhodu, že prostory vůbec nebudete muset opustit, a přesto budete stále objevovat. Na večeři proto s přítelkyněmi vyrazte do úžasné zámecké restaurace, kde si potrpí na kvalitní lokální suroviny a promyšlené menu. Navíc se nabízí možnost využít různé oddělené prostory, najdete zde Jídelnu Paní ze Šelmberka, Jídelnu Před bouří, ale i soukromý salónek Ve věži či Zámecký bar a Vinný sklep Biskupa Jana. V případě krásného počasí je možné užít si víno a večeři také pod širým nebem.

A dopolední brunch? Tak na ten si nechte připravit piknikový koš plný dobrot a vydejte se do rozlehlého a udržovaného anglického parku obklopujícího celý zámek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno