Mít ve skříni suroviny, z nichž můžeme kdykoli připravit výtečný a zdravý nápoj, ať už ve studené či horké podobě, je velmi praktické. Navíc když jsou to suroviny zdraví prospěšné, produkt neobsahuje zbytečný cukr nebo kdejaké chemické látky, můžeme jej s klidným svědomím pít den za dnem. Právě takový je Zdravý YUZU Tea. Pojďme si jej představit.

Z čeho se vyrábí YUZU Tea?

Zdravý YUZU Tea je vyroben z citrusového ovoce YUZU, které můžete znát i pod názvem Citrus Junos, Yuja, Yuza či Yóuzi. Jde o malý kulatý citrus se silnou nerovnou kůrou, který obsahuje mnoho pecek. Má pikantní, hořkosladkou a kyselou chuť, můžete si jej představit jako kombinaci citronu, mandarinky a grepfruitu.

Balení obsahuje 45 % čerstvý citrusů YUZU, 5 % medu, je zcela bez lepku, laktózy, kofeinu, barviv, a také je GMO free.

Citrusy YUZU mají 3x více vitaminu C, než klasické citrony, díky čemuž můžete ve 100 g najít 395 mg vitaminu C. Pokud si dopřejete 1 polévkou lžící o 35 gramech na přípravu nápoje, získáte 173 % denní doporučené dávky vitaminu C.

K přípravě nápojů, ale i k vaření a pečení

YUZU Tea lze použít k přípravě osvěžujícího studeného nápoje, kdy stačí rozmíchat lžíci YUZU Tea ve 250 – 300 ml vody, sodovky či toniku a přidat led. V zimě vám přijde vhod horký nápoj, kdy lžíci YUZU Tea přelijete 250 ml horké vody.

Směle jej můžete použít i k lívanečkům, k toastům, připravit z něj zdravou marinádu ke grilovaným pokrmům. Anebo s ním namíchejte alkoholické nebo nealko nápoje (zde by mohl být odkaz na web napřímo na stránku s recepty) či jej přidejte do moučníku.

Více informací najdete na yuzuyuzu.cz, kde najdete i informace o tom, kde tento zdravý produkt koupit. Jedním z míst je zdravykos.cz. Zde koupíte jak různě velká balení YUZU Tea, a sice 500g, 1000g a rodinné výhodné 2000g balení a  také YuzuYuzu novinky – esenciání oleje, které Vám společně s Yuzu Tea dokážou vytvořit wellness pohodu i u Vás doma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno