Také patříte mezi věčné začátečníky, kteří sice znají pár anglických slovíček, umí základní fráze, přečtou si občas něco na internetu, ale nejsou schopní se domluvit? Je na čase s tím skoncovat. Dejte si novoroční předsevzetí, že zlepšíte svou úroveň angličtiny, a začněte pro to hned od ledna něco dělat.

Mnohé kurzy startují od února, ovšem nejhorší, co můžete udělat, je odkládat své předsevzetí. Začněte ihned, dokud máte dostatek odhodlání. V některých jazykových školách vás přijmou okamžitě, můžete se přidat do běžících kurzů.

 

Udělejte si test a rezervujte si první hodinu

Mezi školy, kde se lze zapsat na hodinu ihned, patří i jazyková škola IJV nacházející se v Praze na Václavském náměstí. Institut jazykového vzdělávání má 15 let zkušeností s výukou studentů, firemními kurzy, pomaturitním studiem i kurzy pro veřejnost. Vyučují spoustu jazyků, i když o angličtinu je zájem asi největší. Kurzů angličtiny běží celkem 17, takže určitě najdete nějaký, který vám bude vyhovovat časem i úrovní jazyka.

A na jaké jste vůbec úrovni? Abyste si vybrali správný kurz, má IJV přichystané hezké online testy. Vyplníte několik desítek otázek a dozvíte se, jak na tom jste. Vyplněním testu se vyhnete tomu, že byste si vybrali kurz špatné úrovně, který by vám jazyk akorát znechutil, nebo kde byste se naopak nenaučili nic nového.

Přes internet lze kromě vyplnění testu také rovnou rezervovat kurzy angličtiny. Tak na nic nečekejte a udělejte to hned.

 

Popovídáte si, zlepšíte gramatiku a poznáte nové lidi

Většina lidí má z kurzů pro veřejnost strach. Bojí se, že budou ve skupině nejhorší, nebudou zvládat probíranou látku, případně se obávají mluvení v cizí řeči. Veškeré obavy jsou ale zbytečné. Jazykové kurzy Praha v IJV probíhají ve skupinkách 4-6 nebo 7-10 studentů, hodiny trvající 90 minut vedou čeští i zahraniční lektoři dle pokročilosti. Všechno probíhá v klidu, na všem se dá domluvit, rozhodně nečekejte žádná přísná zkoušení a stresy z písemek, které jste zažívali za doby svých školních let. A víte co? Přijďte se sami podívat na ukázkovou hodinu zdarma. Nejbližší termín je naplánován na úterý 16. ledna 2018 od 17:00.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno