Život každého člověka je protkán několika významnými událostmi, osudovými milníky, které tvoří předěl mezi minulostí a současností. Co milník, to začátek nové éry a posun o krok dál. Prvním krůčkem je samotné narození. Druhým milníkem je vstup do školy. Kdo by si na něj nevzpomínal? Okamžik s aktovkou na zádech a kytkou v ruce nemizí z paměti žádné lidské bytosti až do horoucí smrti.

 

Znovu přestřihnout pupečník

První školní den je významný nejen pro samotné dítě, které se již po šesti letech vodění za máminu ruku těší na osamostatnění a vzdělávání, ale je zásadní i pro rodiče, kteří by měli právě v tuto chvíli nadobro přestřihnout pomyslnou pupeční šňůru. Odstavení dítěte není jen odtržení od prsu v útlém batolecím období, jak je matkám celospolečensky vtloukáno do hlavy, ale jde o dlouhodobý proces, jehož výsledkem je zrod individuální osobnosti. Aby se vývoj bezezbytku vydařil, bude dítě právě teď potřebovat více prostoru, volnosti, tolerance i lásky.

 

„Baby“ střevíčkům odzvonilo

Nástup do školy jde ruku v ruce se zařízením dětského pokoje. Nadobro z něj mizí desítky hraček, bez nichž si doposud dítě nedovedlo svůj život představit.     Dětské doupě se během několika týdnů změní k nepoznání. Psací stůl, interaktivní tabule, kolečková židle, to jsou pouhé střípky z architektonické obměny, po které bude novopečený školáček dychtit stůj, co stůj. Aby došlo k zadostiučinění a nepřivedla vás dětská přání, lidově řečeno „na buben“, je na místě důkladně promyslet financování.

 

Když chybí peníze

Náklady na pořízení pokoje pro školáka pomůže financovat snadná půjčka. Lze ji sjednat rychle a bezpečně z pohodlí domova, bez nutnosti osobní návštěvy, zbytečné byrokracie a ručitele. Žádost o její zřízení bude řešena ihned poté, co zájemce vyplní elektronický formulář. O úvěr může zažádat zaměstnanec, živnostník nebo senior, jehož měsíční příjem je prokazatelně vyšší než deset tisíc korun. V případě dobré bonity a kvalitní úvěrové historie může být poskytnuta půjčka, i když průběžně běží úvěr u jiné společnosti.

Se spotřebitelským úvěrem nebude žádný dětský pokoj nedosažitelný. Kladné vyřízení je zárukou disponibilní hotovosti až do sto padesáti tisíc, se splatností do 60 měsíců. Za těchto podmínek se již dá zbudovat „malé, velké království“ a otevřít fiktivní dveře vedoucí k třetímu milníku, dospělé budoucnosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno