Jak se říká, všechno je pomíjivé. Dvojnásobně platí toto úsloví u majetku, který můžete pozbýt velmi rychle, zatímco jeho získávání bývá na delší lokte. Je však jedna věc, kterou vám nikdo jen tak nesebere, nezničí, nezoškliví, snad jedině pánové Alzheimer a Parkinson. Jde o unikátní zážitky, jež si pamatujete po celý život. Pro někoho jde o jízdu ve formuli, jiný si zase radši skočí bungee jumping. Často však nejsou zážitky vybírány pro nás osobně, ale pro někoho jiného, který jimi má být obdarován. I zde máte jistotu, že váš přítel či příbuzný na váš dar jen tak nezapomene, což se třeba o kávovaru úplně říct nedá.

 

Vidět věci s nadhledem

Mezi nejpopulárnější darovaná překvapení patří lety balónem. Našli bychom hned několik důvodů této popularity. Horkovzdušný balón je totiž skoro jediná příležitost, kdy člověk může létat. Cesta v letadle je sice hezká, ale s prožitkem v balónu se vůbec nedá srovnat. Vidět, jak se postupně vznášíte, ochlazuje se a vy máte stále lepší výhled do okolí, rozhodně stojí za investici. Jakmile se dostanete do větší výšky, uvidíte ohromující panoramata naší krásné rozmanité krajiny. Připadáte si, jako byste vlastně jen levitovali, a s respektem sledujete mechanismus, který vám něco takového umožňuje. Romantické vyhlídkové lety balónem jsou zkrátka skvělým dárkem. Zvláště když si lze vybrat z mnoha měst po celé České republice.

 

Pravidelná dávka adrenalinu

Co když chcete potěšit někoho, komu ovšem připadají lety balónem fádní a má ve svém životě rád vzrušení? Objednávat seskoky padákem patří k oblíbené zábavě, pokud váš kamarád například nemá rád výšky. Po dostání poukazu pak nastává dlouhé období hecování, aby tedy do toho konečně šel. Berme však teď v úvahu, že koupí tohoto zážitku uděláte dotyčnému radost. Vždyť zažívat volný pád a následně pomalu s pomocí padáku plachtit nad krajinou, patří ke skvělým zábavám. Pro začátečníky jsou tandemové seskoky samozřejmostí, o jejich bezpečí bude plně postaráno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno