Vibrátor bývá označován za nejlepšího přítele každé ženy, ale dildo je prostě dildo. Umí být stejně kreativní, hravé, nápadité a především uspokojující jako jeho vrnící bratříček. A pokud si chcete v této oblasti skutečně dopřát jen a jen to nejlepší, víme, po čem byste měly sáhnout!

 

Pomocník do ložnice, který se plně přizpůsobí vaší velikosti

Milujete extrémní zážitky, dovedené až na maximum? Pak určitě nesmíte přehlédnout nafukovací dilda, opatřená praktickým balónkem, díky němuž si sama rozhodnete, jak velkého macka si dnes dopřejete. A existují i vibrační nafukovací dilda, která si jednoduše zamilujete na první použití!

 

V hlavní roli barevnost

Potřebujete do své ložnice vnést trochu hravosti nebo jednoduše chcete, aby vaše postelové pomůcky na první pohled prozradily všechno o vaší sexuální orientaci? Pak budou pro vás tou pravou novinkou realistická dilda Colours Pride doslova zářící všemi barvami. Výběr velikosti je na vás, stejně jako tvar.

 

Milujete fisting? Vystačíte si sama!

Kdo říká, že milovnice pokročilého fistingu jsou závislé jen na aktuálním volném čase svého partnera? Patříte-li k nim i vy, nenechte si ujít báječná realistická dilda ve tvaru ruky včetně skutečně detailně propracovaných prstů a výrazných kloubů zaručujících maximální požitek z každé akce.

 

Milujete experimenty? Vsaďte na dilda skleněná

Možná to nevíte, ale i změny teploty ve vašem klíně vás mohou dovést k vytouženému orgasmu. A dilda skleněná můžete podle libosti nahřívat nebo naopak chladit. Získáte tak jedinečný požitek přesně podle nálady. Skleněná dilda navíc vypadají efektně a jen tak se neopotřebují.

 

Jako se skutečným milencem

Je pro vás sex víc než jen anonymní zábavou? Pak si dopřejte uspokojení díky dildům přesně odlitým podle „nádobíčka” známých osobností. Mezi TOP produkty co do tvaru i velikosti rozhodně patří například dildo Roberta Rosenberga. Ale pozor, jde o limitovanou edici, takže s nákupem dlouho neváhejte. Seženete ho třeba na Sexshopik.cz!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno