Společnost MultiSport Benefit, přední poskytovatel zaměstnaneckých benefitů v oblasti sportovního a relaxačního vyžití, představil novinku v nabídce aktivit: bezplatné měření skladby těla na přístrojích InBody až dvakrát ročně. Držitelé karet MultiSport mohou svou první diagnostiku absolvovat již od 1. října 2021 a zjistit, jak na tom jejich kondice po covidovém útlumu skutečně je. Ručička na osobní váze totiž takovou vypovídací hodnotu nemá, a navíc působí jen zbytečný stres.

MultiSport v rámci podzimních novinek v nabídce představil měření na přístrojích InBody, speciální profesionální váze, která na principu bioimpedance* vyhodnotí množství svalů i tuku na jednotlivých částech těla. Přístroj InBody má k běžné osobní váze daleko, byl vyvinut zejména pro potřeby lékařů, výživových a fitness specialistů – InBody proto lidé uvidí nejčastěji ve fitness centrech. „Jedná se o zdravotně preventivní aktivitu, která sleduje momentální či dlouhodobé změny fyzické kondice. Analýza složení těla podává ucelené informace o množství svaloviny, tuku a vody v těle, přičemž spočítá i bazální metabolismus člověka. Oproti osobní váze, která sleduje jen celkovou hmotnost, poskytuje InBody o mnoho důležitější a cennější výsledek – dva lidé se stejnou hmotností a rozdílným zastoupením svalů a tuku budou vypadat velmi odlišně, a jinak na tom bude i jejich celkové zdraví,“ říká nutriční terapeutka Šárka Knížková.

V partnerské síti MultiSport lze od 1. října 2021 měření využít na více než 40 místech po celém Česku, a to jednou za 6 měsíců. „Tělesnou diagnostiku na přístrojích InBody doporučujeme absolvovat v minimálním intervalu 2 měsíců. Pro rekreační sportovce je měření jednou za půl roku pro sledování kondice naprosto ideální. Podle výstupu měření můžeme vhodně upravovat jídelníček a fyzickou aktivitu, a následně ověřit, že očekávání se shodují s výsledkem,“ doplňuje Knížková.

Společnost má za cíl přivést pracující populaci ke komplexnímu zdravému životnímu stylu a naučit ji pečovat o své fyzické a duševní zdraví. „V rámci MultiSportu se nesoustředíme pouze na sport, ale i na patřičnou relaxaci a preventivní péči o své zdraví. Tělesná diagnostika InBody s naším cílem naprosto koresponduje. Mezi další novinky v nabídce pro držitele karet MultiSport patří třeba zvýhodněné životní pojištění ve spolupráci s NN pojišťovnou či přes zimu zábava a odreagování s laser game,“ říká Miroslav Rech, jednatel společnosti MultiSport Benefit.

Společnost MultiSport, která se zaměřuje na sportovní a relaxační vyžití zaměstnanců, se během 11 let působení na českém trhu stala jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů zaměstnaneckých benefitů. S oblíbenou kartou MultiSport mohou zaměstnanci každý den využít jeden volný vstup do sportovního či relaxačního zařízení, projet se dvakrát denně na 60 minut na sdílených kolech Rekola či nextbike nebo v rámci online platformy My MultiSport cvičit podle videí s profesionálními lektory.

6 KOMENTÁŘE

 1. Já se domnívám že fit stále jsem. Vždyť jsem se nedávno dala na tu zeleninovou dietu. To je teda něco holky, to vám povím. Naštěstí za týden končím a konečně si budu moct dát nějaké maso. Těším se naprosto neskutečně. Udělám si asi rovnou steak. Někdo nějaký tip a super recept?

  • Hele tak to si udělej třeba pomalu pečenou vepřovou panenku. Nebudeš litovat. To mi teda věř. A když budeš mít štěstí, tak ještě v obchodě někde seženeš med. A s tím to je teda hodně velká paráda. Pak stačí koupit jenom salát a už se baští.

   • Hele jestli jsi na takové ty české klasiky, tak si udělej gulášek se šesti. Já na něj teď večer dostala úplně neskutečně velkou chuť. Kdybych měla více peněz než je tomu teď, tak bych si zašla někam na jídlo do restaurace. Ale šetřím si teď na nové titanové nádobí, víte?

    • Jestli budeš mít jednou více peněz, určitě se neboj nějakého pokrmu z hovězího masa a nebo jak někdo psal ta nakládaná žebra na medu. To je hrozně dobrá pochoutka. Obecně vlastně všechno z medu a nebo na pivě je vynikající. No já jdu asi pomalu spát holky.

     • Děkuji vám za rady holky. Titanové nádobí si asi objednám hned jak mně přijdou peníze na účet. Už by to chtělo nějakou výplatu. Žiju v poslední době z ruky do huby. A to teda není příjemné. No do restaurace asi nepůjdu jen tak za pár dní.

 2. My na klinice byli a zjistili jsme, že by se to chtělo teď hlavně více psychicky vzdělávat a odpočívat. Ono totiž fyzické zdraví není všechno. Já viděla několik pacientů, kteří byli vrcholovými sportovci, ale úplně odešli hlavou. Byla jsem na léčení a jeden doktor mi říkal, že těm mladým teď doporučuje užívat https://eshop.guaranaplus.cz/zensen ženšen pravý. Vyzkouším a dám vědět.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno