Kvůli odstraňování či úpravě vlasů, vousů a čehokoliv chlupatého na vašem těle nemusíte vždy vážit cestu k nejbližšímu lazebníkovi, ale klidně to můžete svěřit do svých vlastních rukou. S moderními strojky Braun se umí ostříhat i oholit v podstatě každý.

Mít vlastní strojek je výhoda

Ještě nedávno byla holičství a kadeřnictví zavřená, takže poptávka po domácích strojcích vylétla raketově vzhůru. Pokud jste si koupili moderní přístroj značky Braun, máte docela kliku. Alespoň co se čištění týče, jelikož moderní modely disponují i vlastní čistící stanicí. Celý princip funguje jednoduše.

Braun čistící kazeta se prostě jen naplní správnou dezinfekcí, vloží se do stanice a zapne se. V jednoduchosti je síla i krása. Má to však jeden drobný háček, a sice cenu. Čistící kapalina do kazet Braun ccr se obvykle nedá sehnat kdovíjak levně, a ne každý chce utrácet, když to není potřeba.

Proto se mnoho mužů vlastnící tento typ přístroje vrátilo ke klasickému čištění planžety pod tekoucí vodou. Ta sice odstraní vousy, respektive zbytky vlasů, nicméně nikoliv mikroskopické cizorodé látky.

Levnější alternativa

Než abyste zbytečně rezignovali na základní hygienické standardy, raději byste si měli opatřit čistící kapalinu nikoliv od Braunu, ale od společnosti Woldoshop. Ta je, světe div se, stejně účinná, a dokonce se může pyšnit i příjemným pomerančovým odérem.

Aplikuje se samozřejmě stejným způsobem. Je však nezbytné dávat si před nalitím pozor na to, aby byla čistící kazeta Braun suchá a neznečištěná. I pár kapek stačí, aby se proces čištění nezpustil.

Pravidelné čištění strojku pomocí dezinfekce nepřispívá výrazným způsobem pouze k hygieně, ale zároveň může dopomoci přístroji fungovat o něco lépe a po mnohem delší dobu. Jedná se tedy o velice výhodnou investici.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno