Nejedna žena trpí při sexu různými neduhy, které jí celý požitek jen zbytečně komplikují, či dokonce zcela znemožňují. Trápíme se však úplně zbytečně, muži se při milování vůbec nezaměřují na to, zda máme důkladně oholené nohy nebo celulitidu na zadečku, nebo nějaký jiný nedostatek. Takže Uvolněte se a začněme si to užívat tak jak se patří.

1. Vůně “tam dole”

Můžeme se snažit jakkoliv, naše intimní oblasti budou vždy vonět tak jak mají. I když se Vysprchujeme tím nejvoňavější mýdlem, zanedlouho se navrací naše přirozená vůně. Z tohoto bychom rozhodně neměli mít obavy. To, jak to “tam dole” voní, je zcela přirozené a muži na to reagují buď pozitivně – ve většině případů nebo neutrálně.

2. Chloupky

Je zcela normální, že chloupky už po třech dnech od holení budou opět vystrkovat své růžky a nebudeme mít úplně hladkou pokožku. I třídenní “strniště” na intimních partiích může být vzrušující a nakonec úplně hladké vyholení není pro mnohé muže ani tak sexy jako zajímavý střih. Příliš častým holením si navíc můžeme poškodit kůži, způsobit poranění, přes které se velmi snadno přenášejí různé infekce.

3. Vlhkost

Příliš vlhká? Stále lepší než vůbec. Můžeme však dát ruku do ohně za to, že partner nebere negativně naši vlhkost a neexistuje pro něj takový pojem jako příliš vlhká. Většina mužů to považuje za znak vzrušení a vnímají to pozitivně, navíc je to přece lubrikant. Tak se skutečně není za co stydět.

4. Zvuky milování

Stane se, že do pochvy se při milování doslova natiskne vzduch, a pak během sexu uniká ven. Způsobí to ne zrovna nejpříjemnější zvuky, podobné, jako při z plynatosti. Kromě těchto zvuků jsou běžné různé zvuky podobné mlaskání. V každém případě, žádný z těchto zvuků by nás neměl frustrovat, ani bychom se za něj neměli stydět. Jsou to přirozené zvuky, dané vlhkostí a těsností pochvy.

5. Hlasité vzdechy nebo ticho

Myslíte si, že jste při sexu velmi tiché nebo příliš nahlasité? V každém případě to nerozebírejte a netrapte se tím. Pokud je pro vás přirozené být při sexu hlasitější, klidně se uvolněte, ale zase na druhé straně to rozhodně nepřehánějme – žádná divadélka. Pokud patříte k ženám, které vzrušení prožívají potichu – také je vše v pořádku.

6. Vlastní doteky

Nejedna žena má při sexu požitek i z vlastních doteků, jen problém je v tom, že mnohé se před partnerem stydíme dotýkat vlastního těla. Rozhodně se za to stydět nemusíme, nejen nás, ale i partnery bude vzrušovat, pokud se při milování dotkneme i svých prsou.

7. Jak se tváříme

Pokud budeme při milování házet úsměvy a mile se tvářit, velmi přirozeně to působit nebude, navíc nás to bude stát dost zbytečné námahy. Když něco prožíváme, zákonitě se to odrazí i na naší tváři a my přitom nemusíme vypadat jako usmívající se reklama na výhru v loterii. Navíc i pro našeho partnera je velmi zajímavé a vzrušující sledovat, co prožíváte a určitě by se nechtěl dívat na umělou masku, z níž se nedá nic vyčíst.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno