Každý známe  páry, které spolu prakticky nespí. Možná mezi ně patříte i Vy. Pokud ale přemýšlíte , čím to je, zde možná najdete odpoveď.
Možná budete zklamaní až zjistíte, že jsou to naprosto triviální věci a že se prakticky zabýváme zbytečnými maličkostmi.
Proč tedy dnes večer nic nebude?

1) Přejedli jste se

Pokud jste obědvali, nebo dokonce večeřeli ve fast foodu, je dost možné, že vás až do večera bude bolet břicho, budete nafouklí a budete krkat cibuli a dresink z hamburgeru. Myšlenky na sex se vám v tu chvíli budou zdát naprosto nereálné.

2) Koukáte na seriál

Stejně jako každý čtvrtek (případně každý den ) máte puštěnou televizi a díváte se na svůj oblíbený seriál. Po něm je ještě jeden seriál. A pak už odpadnete, protože musíte ráno brzy vstávat. Sex se vám v tu chvíli zdá stejně otravný a zbytečný jako televizní reklamy.

3) Jste on-line

Ráda byste se věnovalapartnerovi, ale zrovna vám přes facebook píše kamarádka, že zjistila, že ji partner podvádí. Nebo že ji vyhodili z práce. Nebo že ve vašem oblíbeném obchodě mají obrovské slevy. Musíte to s ní ještě probrat, okomentovat pár fotek, pak se ještě podíváte na nějaké zprávy, abyste byla v obraze… A najednou je tak pozdě, že musíte jít rovnou spát.

4) Někdo je doma

Ať už to jsou spolubydlící nebo děti. A když je někdo doma, tak spolu přece nemůžete spát. Co kdyby vás zaslechli? A co na tom, že to často je jen šikovná výmluva.

5) Budete unavení

Zítra ráno chcete jít cvičit, nebo musíte brzo vstávat, protože jdete k doktorovi, čeká vás služební cesta, máte důležitý pohovor, a tak byste byli strašně unavení, kdybyste večer ještě měli sex. I tohle zavání výmluvou.

6) Dostala jste to

Nebo to dostanete a už teď vás bolí břicho. Jistě, to se nedá nic dělat. Ale možná byste se divila, kolik párů spolu spí i během periody a vůbec jim to nevadí. Touha po sexu je zřejmě silnější, představte si to.

7) Dnes se to nehodí

Protože vaší babičce zemřela kočka, protože kamarádku vyhodili z práce, protože na Ukrajině se válčí. Za takových okolností si přece vy nemůžete bezstarostně užívat v posteli.

8) Není vám dobře

Ať už vás bolí hlava, břicho, nebo vám není dobře psychicky, jde na vás deprese z počasí a podobně, nemáte kvůli tomu na sex chuť. Přitom dobrý sex často zažene i ty největší chmury. Koneckonců i na tu bolest hlavy při něm určitě zapomenete. Zkuste si na to občas vzpomenout.

9) Prostě se vám nechce

Přestaňme chodit kolem horké koše. Většina z výše zmíněného jednoduše znamená, že jsme moc líní. Sex s dlouholetým partnerem málokdy přinese něco nového, a tak se na něj netěšíme s divokým bušením srdce, ba dokonce ho velmi snadno odložíme, protože tušíme, že s tím samým partnerem asi nějakou dobu ještě budeme, a tak nám nic neuteče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno