Nová čtvrť ve znamení vysokého luxusu

V Praze se rozhodně nemusíte mačkat v malém bytě a být otráveni z všudypřítomného hluku. Existují i místa, kde vás pohltí klid, pohoda a současně luxus, ovšem nemusíte se bát, že byste přišli o výhody velkoměsta. Důkazem je nové luxusní bydlení v Praze 5 Chuchli. Vzniká zde totiž nová městská čtvrť, kterou tvoří více než 30 luxusních vil. Zdobit budou ulice Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Každá z nových vil je jedinečnou ukázkou moderní architektury, která nabízí rezidentům prvotřídní bydlení.

 

 

I pro více generací

Na pozemcích s výhledem na chuchelské závodiště vyrostou různě veliké vily. Vybírat je možné z dispozic 4+kk, 5+kk, 6+kk a pro velké rodiny jsou k dispozici i vily 7+kk & 1+kk. Užitná plocha vil je 184 až 346 m2. Všechny stojí na velkém pozemku, který od silnice dělí habrové keře. Součástí většiny jsou potom terasa o rozměrech 24 až 41 m2, prostorná zahrada a 1 nebo 2 garážová stání a další venkovní parkovací místa. Pokud vás současné luxusní vily a domy neosloví, není to problém, protože v místě jsou stále ještě volné zasíťované pozemky.

 

Jednejte!

Když naopak zjistíte, že ve vile v Chuchli prostě musíte bydlet, moc dlouho koupi neodkládejte. Na začátku je důležité mít jistotu, že vám banka půjčí dostatek peněz, první představu o výši možné hypotéky a splátkách pomůže udělat online kalkulačka. V další fázi co nejdříve kontaktujte prodejce, můžete si s ním domluvit i prohlídku ukázkové vily. Více informací zjistíte na vilychuchle.cz, kde najdete i ceník pro aktuálně volné vily na prodej.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno