Současná doba je hodně otevřená a i zdánlivě poměrně silně tabuizovaná témata již byla dávno zbourána. Právě proto se vyplatí vsadit i při obdarování osoby nejbližší na dárek intimního charakteru. Co si budeme nalhávat, intimní život každého z nás po jisté době pozná rutinu. Stereotypy člověka pomalu ničí a ubírají mu na vlastní kreativitě a aktivitě. V sexuální oblasti toto tvrzení platí více než kdekoli jinde. Naštěstí se dnes na trhu nachází spousta zajímavých hraček pro dospělé, jimiž můžete udělat radost druhým, potažmo i sobě. Čtěte dál, na několik hitů současnosti upozorníme.

 

Jděte na to přes svůdnost

Když nechcete ihned volit některé tradiční erotické pomůcky, dejte se tomu vašemu sama! Klepete si na čelo a nevíte, jak to udělat? Jednoduše, postačí vám nákup toho správného oblečení. Výborné je třeba velmi svůdné krajkové spodní prádlo. Přitvrdit můžete s catsuity a bodysuity. Nebojte se ani převleků, vždyť kterému muži by se nelíbila svůdná zdravotní sestra, případně učitelka? Možná to máte podobné a svalnatým instalatérem byste také nepohrdla…

 

Vibrátor ve spoustě variací

Příjemné vibrace dělaly lidem dobře, co svět světem stojí. V současnosti jsou moderní vibrátory dokonalé. Umí totiž stimulovat speciální erotické zóny. Mnohdy zvládnou i několik oblastí naráz. Hodně oblíbené jsou především luxusní formy, případně vibrační vajíčka. Optimální je kupříkladu takový vibrátor určený pro stimulaci klitorisu či bodu G. My doporučujeme rotační vibrátor RED z nabídky erotického obchodu ruzovyslon.cz. Vyznačuje se věrnou imitací žaludu a perličkami. Vyroben je z tužšího gelu a disponuje i výstupkem pro dráždění klitorisu. Pokud ho věnujete třeba vaší partnerce, má se na co těšit.

 

Ostatní specifické dárky pro muže

Jak na žhavý sex? Nákupem španělských much, které dokážou opět nabudit ve vašem partnerovi libido. Výborné jsou ale i anální kolíky, hry pro dospělé, pouta atd. Vše si lze prohlédnout a online. Tento sortiment totiž kompletně nabízí zmiňovaný sexshop ruzovyslon.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno