Většina z nás má poměrně obsáhlou sbírku šperků. Není divu. Dostáváme je již do narození, a jak stárneme, je šperk jako námět na dárek poměrně častý. A když si ještě k tomu rádi koupíme bižuterii nebo šperky sami, je o hezkou zásobu kouzelných ozdůbek postaráno. Mnohdy nám ale chybí šperkovnice, a prsteny, náušnice, řetízky a jiné vzácné šperky, uchováváme různě. A právě proto je šperkovnice báječným nápadem na dárek.

Šperkovnice pro ženy i malé slečny

Výrobci vědí, že ženy mají velmi pestrý vkus. To, co se jedné líbí, druhá rezolutně odmítne. Naštěstí nabídka je tak obsáhlá, že vyberte každé ženě v jakémkoli věku. Vybírat můžete podle barev, podle použitého materiálu, podle členění nebo věku obdarované.

Velmi žádané jsou kožené a dřevěné šperkovnice. Obojí jsou zárukou kvality a působí naprosto reprezentativně. Kupříkladu kožené šperkovnice nabízí ty správné modely ženám, jimž stačí menší typ šperkovnice, i těm, které potřebují velký počet zásuvek, přihrádky na prsteny, prostor na řetízky a dlouhé náušnice, ale také na hodinky. Bonusem může být zrcátko umístěné z vnitřní strany víka. Některé šperkovnice mají v sobě i malou šperkovnici, což je velmi praktické. Na cesty nemusíte brát celou velkou šperkovnici, ale vyberete si pár oblíbených šperků a ty si v malé šperkovnici odvezete. Má to tak např. elegantní šperkovnice Inés.

Malé holčičky potěší dětské šperkovnice, do nichž si mohou odložit všechny své poklady, kterými se zdobí. Pokud koupíte kvalitní kus, dokonce mohou vaší malé dceři při otevření šperkovnice hrát příjemné melodie a tančit baletka.

Jednoduché a elegantní černé nebo hnědé šperkovnice či šperkovnice na hodinky můžete věnovat i pánům. I oni potřebují místo, kde uloží své prsteny, řetízky nebo manžetové knoflíčky či hodinky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno