Stres a předvánoční shon je již za námi a čeká nás klidnější leden. A právě prvního měsíce v roce se týkají ony dlouhé zimní večery, při kterých se dá skvěle odpočívat nebo se věnovat jeden druhému a zkoušet i něco nového.

Klasika nezklame

Zimní dovolená v horách nebo běžný pracovní týden, večer je brzy tma a chlad, raději tak trávíme čas doma v teple a pohodlí. Erotické pomůcky jsou příjemná společnost, ať už jste zrovna sami nebo si plánujete milostné chvilky ve dvou. Do ložnice přináší hračky pro dospělé novou jiskru a vzrušení, pokud ale vybíráme svou první, můžeme být ze široké nabídky zmateni. Oblíbenou klasikou je vibrátor, se kterým zažije mnoho příjemných chvilek samotná žena i pár. Vyrábí se v různých velikostech, průměrech, barvách i tvarech a liší se také použitým materiálem a funkcemi. Ideální je zvolit vodotěsný model, který lze vzít třeba i do sprchy bez obav, že přestane fungovat. U ostatních parametrů se v začátcích držte zlaté střední cesty a volte průměrnou velikost.

Vzruší i pomohou

Především u žen jsou populární také Venušiny kuličky. Ty způsobují příjemné pocity a jsou velmi nenápadné, mohou se nosit i přes den. Fungují na principu přenosu energie, ve větší kuličce je umístěna menší, která do ní při pohybu naráží. Kuličky jsou spojeny šňůrkou a při chůzi, sportu nebo jakémkoli pohybu dochází ke vzájemnému narážení kuliček do sebe. Kuličky také pomáhají posílit svaly pánevního dna a zlepšit vnímání vnitřní stimulace, což pomáhá vylepšit sexuální život. Pro chvilky ve dvou se hodí také masážní oleje, voňavé lubrikační gely nebo erotické prádlo. Do ložnice stud nepatří, nechte ho za dveřmi a nebojte se experimentovat a zkoušet nové věci.

Jestliže se vám nechce hned vyrazit do sexshopu, vyberte si online z pohodlí a soukromí domova. Vše si můžete prohlédnout a pročíst, aniž byste museli chvátat nebo vám někdo stál za zády. Pak už stačí jen počkat na doručení balíčku a program na zimní večery je jasný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno