Mít místo jen sama pro sebe, pro své zkrášlování, šminky, kosmetiku atd., by měla mít každá žena bez ohledu na věk. Skvělou možností je pořízení si toaletního stolku. V nabídce jsou mnohé typy, barevné varianty i různě řešené kousky. Stačí jen si vybrat, který je vám nejmilejší, nebo který věnujete třeba své dceři jako překvapení k narozeninám.

Růžové toaletní stolky, jako pro princezny

Máte doma náctiletou parádnici, která často „okupuje“ vaši koupelnu, zkouší, jak jí sluší ten či jiný typ líčení, trénuje si česání nejrůznějších copů, drdolů a jiných účesů a podobně? Není se čemu divit. V dospívání se chceme líbit všichni, a nejen během něho. Dívkám v tomto věku udělá toaletní stolek zaručeně radost. Pokud na něj najdete místo v jejím pokoji, určitě si jej zamiluje.

Líbit by se vám mohl např. prostorný toaletní stolek Frederica Baden, který je trendy, moderní a stylový. Potěší vás dostatek místa na desce stolu, ale i velké zrcadlo a tři zásuvky, které svým designem stolek krásně okořeňují. Nechybí ani taburetka, v tomto případě ve stejné barvě, jako jsou šuplíky – decentní starorůžové.

Černé a hnědé toaletní stolky pro maximální eleganci

Máte domov celkově laděn do elegantního stylu? Toaletní stolek bude pro vás, nikoli pro mladou slečnu? Tak to by se vám mohl líbit některý z tmavých provedení. Velmi jednoduše a hezky působí např. toaletní stolek Lavinia Fontana. Nechybí mu zásuvky, do nichž můžete odložit všechny potřebné maličkosti, líčidla, kosmetiku i šperky. Díky třem zrcadlům na sebe dokonale uvidíte. Taburetka je potažena bílou látkou s šedými prvky, která eleganci ještě podtrhne.

K dostání jsou i toaletní stolky, jejichž součástí je osvětlení. Je to velmi praktické nejen tehdy, když je toaletní stolek umístěn dál od okna, nebo jste k oknu otočena zády.

Vyberte si ten správný typ a mějte prostor a soukromí pro své zkrášlování.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno