Návod jak být natolik okouzlující, aby se za Vámi otočil každý muž. Možná i žena.

“V tuhle chvíli to tajemství, o kterém mluvím, využívá pouze jedno procento žen na téhle planetě,” slibuje Alex Carter, americký kouč, který se už dlouhá léta věnuje vztahovému poradenství. “Připravte se, že až se s ním seznámíte i vy, muži vás zahrnou takovou láskou a pozorností,  že vás to možná budeš až děsit,” dodává svým americkým způsobem, aby přitáhl pozornost ke své knize s názvem Jak ho donutit, aby vás zbožňoval.

Jeho rady se však mohou hodit ženám ze všech koutů světa, a tak vám několik z nich přinášíme. Mimochodem, vůbec u toho prý nezáleží na vašem vzhledu.

  • Musíte se dostat do takové pozice, aby v něm jakékoli setkání s vámi vzbudilo velmi příjemné pocity či silný nebo zajímavý zážitek.
  • Základem je být spokojená sama se sebou. Musíte znát svoji cenu.
  • Jděte na něj přes emoce. To, že vám to bude slušet a uvaříte skvělou večeři, ho okouzlí po logické rovině, ale jedině tehdy, když u něj vyvoláte emoce, okouzlíte ho doopravdy.
  • Přestože jste emancipovaná a samostatná, neupozorňujte na to. Ne nutně ve všem, ale pravidelně mu dokazujte, že jste jemná žena, která muže potřebuje. Muže nebaví ženy hrající mužské role, většinou ani šéfky, a odpuzuje je agresivita.
  • Okouzlete jeho kamarády. Žena, která zapadne do mužské společnosti, a navíc do společnosti jeho kamarádů, je sen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno